Novaka Djokovicia Inwestycje które Zszokowały Opinię Publiczną

Dlaczego Novak Djoković powinien wrócić do łask? Dowiedz się jakie inwestycje podjął ten sławny tenisista ziemny. Dlaczego okrzyknięto go przeciwnikiem szczepionek? Jak media rozdmuchały historię tego sportowca, bez rzetelnej analizy całej historii jego życia.

Bez wątpienia można nazwać Novaka Djokovicia gwiazdą tenisa ziemnego. Jednak sportowiec ten to też gwiazda medialna, która lekceważy koronawirusa i podejmuje dziwne inwestycje.
Melbourne nie chciał zatrzymać na swoim turnieju Novaka Djokovicia mimo jego szczególnych zasług na sportu. Australian Open bez tego zawodnika na pewno obniży oglądalność turnieju. Da jednocześnie szansę na zwycięstwo innym graczom. Decyzja taka została podjęta, gdy wieść o braku szczepienia Novaka Djokovicia dotarła do organizatorów.
Covid-19 to potężna choroba, która zabiła szerzę sportowców. Być może dlatego Novak Djokovic nie chce się szczepić. Dostał wizę ponieważ zastosowano wobec niego przepis o wyjątku medycznym. Jednak okazało się, że Serb kłamał w trakcie składania dokumentów i w związku z tym narobił sobie problemów.

Historia sportu od starożytności do współczesności

Media rozdmuchały całą sprawę uznając, że ten wielkiej sławy tenisista jest przeciwnikiem szczepionek na Covid-19. Teraz jednak wychodzą na jaw informacje, które oczyszczają tego zawodnika.
Djoković jest posiadaczem, jak informują sportowefakty, aż 80 procent udziału w duńskiej firmie biotechnologicznej, która nazywa się QuantBioRes. Inwestycja Djokovicia z 2020 roku dotyczyła walki z koronawirusem i opracowania leku na tą chorobę. Afera, w której Novak nie chciał się szczepić przestała mieć jakiekolwiek znaczenie.
Jeżeli lek, który wyprodukują QuantBioRes będzie skuteczny, to dzięki Novakowi Djokoviciowi będziemy mogli widzieć historyczny moment w dziejach ludzkości.
Źródło: sportowefakty.