Czy warto jest użyć bezpiecznego kuponu u bukmachera?

Wysoki kurs ogólny i wiele zdarzeń na jednym kuponie w celu wygrania wysokiej sumy pieniędzy? Część graczy liczy na szczęście i właśnie w ten sposób rozpoczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi, a później ją kontynuuje w poszukiwaniu wielkich kwot. Większość graczy korzystających z usług bukmacherów zna to uczucie, gdy z całej palety zakładów ulokowanych na jednym kuponie, tylko jedno zdarzenie okazało się źle wytypowane. W przypadku tradycyjnych kuponów przekreśla ono całkowicie szanse na osiągnięcie korzyści materialnej, natomiast inaczej jest przy okazji bezpiecznego kuponu. Ten do swojej oferty wprowadzili legalni bukmacherzy, którzy w ten sposób zwiększyli szansę na zwycięstwo klientów. W tym tekście sprawdzimy, czym jest bezpieczny kupon w bukmacherce, gdzie można go obstawić, a także jakie są jego najważniejsze zasady.

Na czym polega bezpieczny kupon?

Przed rozpoczęciem bukmacherskiej przygody początkujący gracze powinni dokładnie poznać terminologię, jaka obowiązuje w zakładach bukmacherskich, stronę internetową bukmachera, aplikację mobilną. Wszystko po to, aby świadomie obstawiać zakłady i wiedzieć, kiedy dane zdarzenie zostanie rozstrzygnięte jako pozytywne. Wśród opcji zakładów pojawiają się handicapy, under / over, BTTS, DNB. Ponadto u bukmacherów wyróżnia się kupony pojedyncze, kupony akumulowane, a także kupony bezpieczne. Na czym polega ten ostatni wariant?

Analizując samą nazwę bezpiecznego kuponu, klienci mogą dojść do wniosku, że zwiększa on szansę na ich zwycięstwo. Trzeba przyznać, że to rozumowanie jest prawidłowe i będą mieli w tym dużo racji. Przede wszystkim kupon bezpieczny sprawia, że gracz może sięgnąć po wygraną, nawet w sytuacji, gdy jeden typ okazał się nietrafiony. Kupon bezpieczny nie różni się znacząco od tradycyjnego kuponu akumulowanego tzw. AKO, ponieważ również składa się z wielu zdarzeń. Gdzie zachodzi największa różnica? W przypadku popełnienia jednego błędu i pomyleniu się w wytypowaniu danego zdarzenia bukmacher wypłaci graczowi odpowiednią kwotę, która jest wielokrotnością zagranej stawki. W przypadku nietrafienia jednego zakładu na bezpiecznym kuponie klient zgarnie pieniądze, natomiast w przypadku tradycyjnego kuponu AKO jego dorobek będzie zerowy. Oczywiście, jeśli cały kupon okaże się zwycięski, to wypłacona zostanie mu cała wygrana.

Gdzie można zagrać bezpieczny kupon?

Firmy bukmacherskie muszą cały czas się rozwijać, aby zachęcić do skorzystania ze swoich usług nowych klientów. Bezpieczny kupon idealnie wpisuje się w strategię rozbudowanej oferty i możliwości bukmacherów, a więc stał się naturalnym krokiem legalnych podmiotów. Aktualnie bezpieczny kupon oferują największy polski bukmacher STS, Fortuna. Obie firmy wprowadziły najmniejsze ograniczenia w tym zakresie. Na pewnych warunkach z bezpiecznego zakładu można skorzystać także w Superbet i LVBet.

Zasady bezpiecznego kuponu u bukmacherów

Co powinni jeszcze wiedzieć gracze, którzy chcą obstawić bezpieczny kupon? Skorzystanie z tej opcji wiąże się z określonymi zasadami. Nie wszystkie firmy zdecydowały się na wprowadzenie tego typu kuponu do swojej oferty. Tak naprawdę im większa firma bukmacherska, tym większe szanse na takie rozwiązanie. STS i Fortuna zdecydowały się na taki krok. Podobnie Superbet i LVBet, lecz w ograniczonej formie.

W przypadku bezpiecznego kuponu gracz nie ma możliwości skorzystania z cash outu, a więc nie może on zlecić przedwczesnej wypłaty środków, jeśli znacząca część zdarzeń została trafiona. Ponadto do bardzo ważnych kwestii związanych z bezpiecznym kuponem należy zaliczyć: minimalny kurs kuponu, maksymalny kurs jednego zdarzenia, czy stopień zwrotu za jeden błąd. Warto zaznaczyć, że największy polski bukmacher STS oferuje najbardziej przystępne warunki dotyczące bezpiecznego zakładu. Minimalny kurs musi wynieść przynajmniej 175.00, przy maksymalnym pojedynczym kursie 2.00, lecz za jedną pomyłkę STS wypłaci 10-krotność zagranej stawki. Kwota, za którą gracz może obstawić taki zakład to maksymalnie 250 złotych, a zdarzenia muszą dotyczyć oferty przedmeczowej. W porównaniu do konkurencji zakład bezpieczny w STS wypada świetnie.

Promocje u bukmacherów

Wszyscy bukmacherzy oferują klientom różnego rodzaju promocje i bonusy, które zachęcają do skorzystania z usług. Wśród nich pojawiają się kody promocyjne, bonusy od depozytu, czy trzech pierwszych wpłat. Ponadto bardzo dużo podmiotów dedykuje graczom także zakład bez ryzyka. W STS kod promocyjny to STS400. Upoważnia on nowych graczy do obstawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwraca stawkę maksymalnie do 100 zł. Ale to nie wszystko! W STS nowi gracze mają okazję uzyskać wielkie środki na grę, czyli tak zwane bonusy od wpłat, nawet do 1500 złotych. Jeżeli dodamy do tego bonus za zadania o wartości 60 złotych, to każdy nowy gracz już na starcie może zyskać pokaźne środki!