Historia zakładów part 3

Również stacjonarne punkty przeżyły swój boom w latach 90.punkty dające możliwość obstawienia wyników sportowych zaczęły pojawiać się jak grzyby po deszczu dosłownie w każdym miejscu na ziemi. Oferta rozwijała się, zmieniała. Przyciągała nowych graczy, a co za tym idzie – pieniądze. I to naprawdę bardzo duże.
Do dziś zakłady bukmacherskie mają stałe grono wielbicieli. Już mało kiedy są amatorskie – a raczej profesjonalne, dla graczy na wysokim poziomie.

Wiele osób błędnie uważa, że zakłady bukmacherskie to dziedzina hazardu. Nie do końca jest to jednak prawdą. Hazard odnosi się przeważnie do gier karcianych, o których wyniku  decyduje tylko i wyłącznie los. To typowe obstawianie i gra o niewiadomą. Zakłady bukmacherskie natomiast zawierają element losowości, ale w dużej mierze opierają się na wiedzy i matematyce. Analityczne myślenie, samodyscyplina, statystyka – to dziedziny, na których się opiera bukmacherka. Bukmacherka bardziej podobna jest do inwestowania giełdowego niż hazardu. Stąd też jej popularność wśród finansistów. Tym bardziej, że oprócz formy zabawy i spędzania czasu dla wielu jest też jedynym źródłem dochodu, pozwalającym na życie na poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *